Produkti
Kompozīcijas Clei ATOLL 202 ATOLL 000 ATOLL ITO Poppi Board Telemaco work Altea Book LGM Nuovoliola10 Ulisse Ulisse ar galdu Ulisse ar dīvānu Adam POPPI 90 Poppi Book Poppi SD Lollipop / Lollisoft Telemaco Cabrio IN 90 DOC SWING Altea Sofa Living katalogs Young katalogs Milanodue Poppi Theatre Matrači Krēsli Skapji Mājas Birojs Galdi Plaukti Penelope / Penelope Sofa Bedaway Sellex La Literal Circe / Circe Sofa Flip, nolokāms biroja krēsls, Clei A4 Glass Golia Inside Metro xelle Minima Voila Apple Bellagio Box Box Legno E-motion Flat Globe Globe CR Kubo Light Magic Magnum Magnum Legno Metrino Mini Minilong Mondial Mondial CR Planet Rondo Saliscendi Newwood Cristallino Cristallino Gold LE Contropiede 90° minuto Intervallo LGS Ulisse dinning Cabrio SWING Izvelkams konsoles galds ERIC90 no 40 cm - 2.2 m Flatmate Flexible love - 8 Flexible love - 16 Flexible Love White 16 Flexible love earth+ 12 Flexible love white+ 12 Kali 90 - 120 Kali Board 90 - 120 Kali Sofa 90 - 120 Kali Duo Kali Duo Board Kali Duo Sofa Kali Ponte Kali Ponte Sofa Tango Kali Ponte Board Paceļama gulta: Ergobed Wally CLEi jaunumi CLEI 2016 Kitchen box Radius Ergobed dizaina idejas un uzstādīšana Transformējams galds Elegant Tango brīvi stāvoši dīvāni no Clei Sofabank no Mueller Moebel Jaunā Penelope 2 Ergobed projekti JAUNS: COMBO izvelkams galds Pardošanā izstādes modelis: ERGOBED Penelope 2 book PENELOPE 2 SOFA Penelope 2 dining Penelope 2 board OSLO OSLO 301 CORA 80 / CORA 90 / CORA 120 James, Felis Itālija Aston, Felis Roy, Felis, Itālija ELLEN, Felis TIFFANY, Felis Itālija Felis gultu papildus izvēles Klinto 1817, Locherber Milano Vertikāli nolaižamas sienas gultas, Lietuva Horizontāli nolaižamas sienas gultas, Lietuva V-Sienas gulta
Kontakti

Mūsu adrese:

COMPACT.LV salons
Ķengaraga iela 2A, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1063

d.d. 10:00 - 19:00
s. 11:00 - 17:00
sv. sarunājot tikšanās laiku pa tel. 26546645

e-pasts: info@compact.lv

Skat., kartē!

FB | Tw | IG

Jauns: Pierakstieties mūsu jaunumiem un saņemiet 10% atlaidi pirmajam pirkumam!

Lollipop / Lollisoft

LOLLIPOP / LOLLISOFT / LOLLIPOP IN / LOLLISOFT IN / LOLLISOFT CEE

giulio manzoni/r&s clei dizains

Transformējama nolokāma divstāvīgā gulta ar dažāda veida trepēm atbilstoši modeļa versijai. Šīs sistēmas, kas katra ir 310 mm dziļa, var vai nu iekļaut apvienojumā ar citiem CLEI kolekcijas elementiem, vai izmantot atsevišķi; ar vienkāršu kustību tās pārveidojas par nakts versiju ar vienmēr lietošanai gatavām divām gultām ar līstīšu gultas pamatni. Visus šos modeļus dienas versijā iespējams aprīkot ar nolokāmu galdu ar salokāmām kājām.

Lollipop clei itālija sienas gultaLollipop clei itālija sienas gulta atverta

Izmēri:

Aizvērts 2160 x 310 x 1943 mm (versija IN 2200)

Atvērts 2160 x 1033 x 1943 mm (versija IN 2200)

Attālums starp divām atvērtām gultām 700 mm

Augstums no apakšējās gultas pamatnes 259 mm

Augstums no augšējās gultas pamatnes 1179 mm

Galds 1700 x 663 x 22 mm

 

Specifikācijas: clei_lollisoft_lollibook_lollidesk_sd.pdf

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Lollipop un Lollisoft IN ir pieejamas ar atsevišķām trepēm un nolokāmu metāla aizsardzības barjeru vai iebūvētām trepēm, kas pēc pacelšanas kļūst par aizsardzības barjeru. Abas trepes kalpo arī kā augšējās gultas balsts.

Lollisoft un Lollisoft IN ir pieejamas ar atsevišķām trepēm, ar ierīci, kas noloka augšējo gultu, lai padarītu gultu vieglāku, un ar polsterētu nolokāmu barjeru, kas novietot trijās augšējās gultas pusēs.

Koka karkass ar regulējamām neilona kājiņām.

Gultas pamatne ar rāmi, kas izgatavots no rūdīta dzelzs caurulēm un vairāku kārtu liekta bērza koka līstītēm, kas piestiprinātas pie pamatnes ar neilona/ gumijas blīvēm. Matracis: atsperu matracis, pastiprināts lateksa matracis, 50% putas ar atmiņas efektu.

Neilona matraci nostiprinošas siksnas ar melna neilona aizdarēm. Gultas atvēršanas mehānisms ar pneimatiskām atsperēm.

Pieejamās apdares:

Karkass: balts melamīna materiāls, balināts melamīna/ grafīta ozols, lakota CLEI krāsu sistēma.

Priekšējais panelis: balts melamīna materiāls, balināts melamīna/ grafīta ozols, lakota CLEI krāsu sistēma, glancēts balts Dialux, koka balināts ozols vai grafīta ozols, krāsaina laka, laka + raksta apdruka.

Gultas aizmugures panelis: vienmēr melamīna balts.

 

SALIKŠANA UN DROŠĪBA

Šie modeļi tiek piegādāti nesalikti, un tos var viegli salikt, sekojot izsmeļošām instrukcijām.

Tie ir obligāti jānostiprina pie sienas 3 stiprināšanas punktos, izmantojot atbilstošās ierīces, ko piegādājis CLEI (kvadrāti, speciālās skrūves “rawlplug” ar diametru 9 mm un uzgriežņa-skrūves komplekts) un ievērojot montāžas instrukcijas, kas piegādātas kopā ar precēm.

Ģipškartons nav piemērota sienas konstrukcija, un piestiprināšanu pie tā nevar uzskatīt par drošu (skatīt montāžas instrukcijas).

Salicējs ir atbildīgs par pareizu stiprinājumu pārbaudi un to, lai konstrukcija būtu profesionāla.

Kad augšējā gulta ir atvērta, ir obligāti pareizi atvērt iebūvētās trepes vertikālā stāvoklī un nostiprināt aizsardzības barjeru pie attiecīgās aiztures ierīces. Ja trepes ir atsevišķas, tās jānostiprina pie attiecīgajiem stiprinājumu punktiem. Gan atsevišķās, gan iebūvētās trepes kalpo kā balsts augšējai gultai.

Atvēršanas sistēma ir piestiprināta konstrukcijai ar mehānismiem, kas saglabājas ideāli stingrā pozīcijā gan dienas, gan nakts stāvoklī.

Maksimālais pieļaujamais svars uz galda: kg 50.

Maksimālais pieļaujamais svars uz katras gultas: kg 150.

 

Uzzināt cenu | запросить цену | request a quote?
mailto:info@compact.lv