Produkti
Kompozīcijas Clei ATOLL 202 ATOLL 000 ATOLL ITO Poppi Board Telemaco work Altea Book LGM Nuovoliola10 Ulisse Ulisse ar galdu Ulisse ar dīvānu Adam POPPI 90 Poppi Book Poppi SD Lollipop / Lollisoft Telemaco Cabrio IN 90 DOC SWING Altea Sofa Living katalogs Young katalogs Milanodue Poppi Theatre Matrači Krēsli Skapji Mājas Birojs Galdi Plaukti Penelope / Penelope Sofa Bedaway Sellex La Literal Circe / Circe Sofa Flip, nolokāms biroja krēsls, Clei A4 Glass Golia Inside Metro xelle Minima Voila Apple Bellagio Box Box Legno E-motion Flat Globe Globe CR Kubo Light Magic Magnum Magnum Legno Metrino Mini Minilong Mondial Mondial CR Planet Rondo Saliscendi Newwood Cristallino Cristallino Gold LE Contropiede 90° minuto Intervallo LGS Ulisse dinning Cabrio SWING Izvelkams konsoles galds ERIC90 no 40 cm - 2.2 m Flatmate Flexible love - 8 Flexible love - 16 Flexible Love White 16 Flexible love earth+ 12 Flexible love white+ 12 Kali 90 - 120 Kali Board 90 - 120 Kali Sofa 90 - 120 Kali Duo Kali Duo Board Kali Duo Sofa Kali Ponte Kali Ponte Sofa Tango Kali Ponte Board Paceļama gulta: Ergobed Wally CLEi jaunumi CLEI 2016 Kitchen box Radius Ergobed dizaina idejas un uzstādīšana Transformējams galds Elegant Tango brīvi stāvoši dīvāni no Clei Sofabank no Mueller Moebel Jaunā Penelope 2 Ergobed projekti JAUNS: COMBO izvelkams galds Pardošanā izstādes modelis: ERGOBED Penelope 2 book PENELOPE 2 SOFA Penelope 2 dining Penelope 2 board OSLO OSLO 301 CORA 80 / CORA 90 / CORA 120 James, Felis Itālija Aston, Felis Roy, Felis, Itālija ELLEN, Felis TIFFANY, Felis Itālija Felis gultu papildus izvēles Klinto 1817, Locherber Milano Vertikāli nolaižamas sienas gultas, Lietuva Horizontāli nolaižamas sienas gultas, Lietuva V-Sienas gulta
Kontakti

Mūsu adrese:

COMPACT.LV salons
Ķengaraga iela 2A, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1063

Pirmdiena, Trešdiena, Piektdiena: 11:00 līdz 19:00
Otrdiena - Ceturdiena: 9:00 - 16:00
Sestdiena: 11:00- 17:00
Svētdiena: brīvs
tel. +371 26546645

e-pasts: info@compact.lv

Skat., kartē!

FB | IG | TT

Pierakstieties e-apsta jaunumiem 

Altea Book

ALTEA BOOK 90/120

r&s clei dizains

Nolokāma gulta ar vertikālu atvēršanas sistēmu, pieejami divi izmēri, ar jaunu un patentētu līstīšu gultas pamatni (CF 09). Šis modelis ir aprīkots ar plauktiem un glabātuvi spilveniem aiz gultas galvgaļa, kad tā ir nakts konfigurācijā.

Altea book saliekama gulta - no sienas nolaižama gulta

Aizvērtā veidā:

Altea Book closed

Izmēri:

Aizvērts 1010-1310 x 623 x 2200 mm

Atvērts 1010-1310 x 2412 x 2200 mm

Gultas pamatnes augstums no grīdas 336,5 mm

Matracis 850-1150 x 1970 x 180 mm

 

Altea book opened

Mehānisms:

altea mechanism

altea mechanism bed base

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Altea ir transformējama sistēma ar vienvietīgu/ vidēja izmēra vertikālu gultu ar nolokāmu atvēršanas sistēmu, kas pieejama ar platumu 1010 mm un 1310 mm, un dziļumu 350 mm vai 623 mm, un aprīkota ar inovatīvu patentētu līstīšu gultas pamatni (CF09). Altea Book ir 623 mm dziļa un nakts konfigurācijā ir aprīkota ar glabātuvi spilveniem, kā arī plauktiem.

Altea Relax ir atsevišķi stāvoša un dienas konfigurācijā ir aprīkota ar priekšējo polsterēto solu un glabātuvi spilveniem. Altea un Altea Book ir jāstiprina pie sienas.

Koka karkass ar regulējamām neilona kājiņām.

Matracis: atsperes, latekss, 50% putas ar atmiņas efektu. Neilona matraci nostiprinošas siksnas ar melna neilona aizdarēm.

Pieejamās apdares:

Karkass: balts melamīna materiāls, balināts melamīna/ grafīta ozols, lakota CLEI krāsu sistēma.

Priekšpuse: balts melamīna materiāls, balināts melamīna/ grafīta ozols, lakota CLEI krāsu sistēma, glancēts balts Dialux, laka + raksta apdruka. Aizmugures paneļi vienmēr un tikai balts melamīns.

SALIKŠANA UN DROŠĪBA

Visi Altea modeļi tiek piegādāti izjauktā veidā un, lai tos būtu vieglāk salikt, tiem ir pievienota izsmeļoša instrukcija.

Tie ir obligāti jānostiprina pie sienas (izņemot versiju “Altea Relax”) 4 stiprināšanas punktos, izmantojot atbilstošas ierīces, ko piegādājis CLEI (kvadrāti, speciālās skrūves “rawlplug” ar diametru 9 mm un uzgriežņa-skrūves komplekts), un, ievērojot montāžas instrukcijas, kas piegādātas kopā ar precēm.

Ģipškartons nav piemērota sienas konstrukcija, un piestiprināšanu pie tā nevar uzskatīt par drošu.

Salicējs ir atbildīgs par pareizu stiprinājumu pārbaudi un to, lai konstrukcija būtu profesionāla.

Atvēršanas sistēma ir piestiprināta konstrukcijai ar mehānismiem, kas saglabājas ideāli stingrā pozīcijā gan dienas, gan nakts stāvoklī.

Maksimālais pieļaujamais svars uz gultas: 150 kg

Patentēta gultas pamatne un meh;anisms CF 09

Inovācija attiecas uz gultas pamatni ar pašsaslēdzošo mehānismu gan vertikālā, gan horizontālā stāvoklī, kas novērš nejaušu atvēršanos/ aizvēršanos, un ar priekšējo paneli, kas jānostiprina bez aprīkojuma.

Īpašības un priekšrocības salīdzinājumā ar standarta gultas pamatni:

- Drošība tiek nodrošināta ar inovatīvo gultas pamatnes saslēgšanās sistēmu, izmantojot tapu, kas pati bloķējas (1. zīm.)

- Gultas pamatnes atvēršana un aizvēršana ar vieglu kustību, izmantojot kājā iemontēto ierīci (2. zīm.)

- Rāmis un priekšpuses izskats izveidots, izmantojot inovatīvas inženiertehnoloģijas: plūstošas līnijas, liels biezums, bez rokturiem, lai nesabojātu paneļa + gultas pamatnes tīro izskatu, atvēršanas mehānismi noslēpti sānu atverēs (3.-4. zīm.)

Skat. YouTube video:

Telemaco work

Altea Sofa

Telemaco